Právě vyšlo
Pyrotechnika Brno

10. 6. 2013, 15:04 | Diskuze (0)


navigation iconNacházíte se: pyrotechnika.org » K letním večerům patří zahradní ohňostroj
Nabídka zboží
 • 0 Kč s DPH
  Detail
 • 0 Kč s DPH
  Detail
 • 0 Kč s DPH
  Detail
 • 0 Kč s DPH
  Detail
 • 0 Kč s DPH
  Detail

K letním večerům patří zahradní ohňostroj poradna

Celkem příspěvků v poradně: 1

Zavoláme Vám

K letním večerům patří zahradní ohňostroj

K letním večerům patří zahradní ohňostroj

7. 6. 2013, 14:33

Za teplých letních večerů, ale nejen za nich, se uplatní zahradní ohňostroj, který si můžete za dodržení bezpečnostních podmínek i sami sestavit za pomoci prodejce. A to na prodejně nebo pomocí jeho internetových stránek

Využijte zahradní ohňostroj od specialistů

Pěkný zahradní ohňostroj si můžete zakoupit, vlastně sestavit sami. Ale proč nevyužít již připravených balíčků, které vám vytvoření zahradního ohňostroje mohou ulehčit. Specializované firmy nabízejí více typů zahradních ohňostrojů. Novinkou bývá kompaktní zahradní ohňostroj sestavený přímo na klíč. Jeho odpálení je pak dílem okamžiku a zábava začíná.

Kompaktní ohňostroj

Jedná se vždy o několik různých výrobků – fontány, kulové pumy, římské svíce, petardy, prskavky, jež jsou mezi sebou propojeny zápalnou šňůrou se zpožďovači, které oddělují jednotlivé efekty. Stačí zapálit jedno škrtnutí sirkou nebo zapalovačem a můžete v klidu sledovat celý ohňostroj. Všechny použité výrobky jsou od sebe odděleny nehořlavým materiálem, takže nehrozí zapálení více výrobků najednou např. přeskočením jiskry. Produkty, ze kterých je kompakt složen se dají zařadit do kategorie třídy jedna či dvě. Tudíž ještě nepodléhají zvýšené bezpečnosti provozu, celý výrobek je zajištěn tak, aby neodbornou manipulací nedošlo k samovznícení.

Kompakt se dá využít jako zahradní ohňostroj ve večerních hodinách

Tento výrobek se dá velmi dobře využít jako zahradní ohňostroj, protože s ním není potřeba mimořádné manipulace. Je připevněn k malé paletě. Paleta je velice stabilní a není možné její převrácení při použití. Jednotlivé výrobky jsou na paletě rovněž pevně přichyceny, takže nehrozí jejich posunutí nebo převrácení při převozu, či při samotném zahradním ohňostroji. Skladby výrobků, které jsou použity pro jednotlivé typy zahradních ohňostrojů, jsou v praxi již mnohokrát úspěšně vyzkoušeny. Jedná se prakticky o nejkrásnější kombinace efektů, které vám zpříjemní krásný letní podvečer při zahradní slavnosti u příležitosti nějaké významné události či firemní akce.
Zobrazení: 30739 Hodnocení:Poslední názory
celkem komentářů: 0
diskuze

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /var/www/clients/client551/web1679/web/app/tpl/sloupec_reklama.php on line 20 Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /var/www/clients/client551/web1679/web/app/tpl/sloupec_reklama.php on line 20
6 447,- Kč
Detail
14 600,- Kč
Detail