Právě vyšlo

Petardy

7. 6. 2013, 14:19 | Diskuze (0)
Pyrotechnika Liberec

10. 6. 2013, 15:05 | Diskuze (0)


navigation iconNacházíte se: pyrotechnika.org » Kompaktní ohňostroje poskytují nevšední zážitek
Nabídka zboží
 • 0 Kč s DPH
  Detail
 • 0 Kč s DPH
  Detail
 • 0 Kč s DPH
  Detail
 • 0 Kč s DPH
  Detail
 • 0 Kč s DPH
  Detail

Kompaktní ohňostroje poskytují nevšední zážitek poradna

Celkem příspěvků v poradně: 1

Zavoláme Vám

Kompaktní ohňostroje poskytují nevšední zážitek

Kompaktní ohňostroje poskytují nevšední zážitek

7. 6. 2013, 14:22

Tento typ ohňostroje patří mezi nejoblíbenější. Obsahuje různý počet ran a efektů, které jedním zapálením uvedeme do chodu. Nevšední zážitek a jednoduchá manipulace s pyrotechnikou - hlavní znaky kompaktního ohňostroje.

Bezpečné kompaktní ohňostroje koupíte v kamenném obchodě

Nejen zvukové a světelné efekty kompaktního ohňostroje hrají prvořadou roli při jeho nákupu. Nutno si uvědomit, že jde o pyrotechniku, která může být při neodborné manipulaci nebezpečná. Vždy nakupujte ve specializovaných kamenných obchodech, kde najdete vyškolené pracovníky. Ti vám nejen poradí, ale jsou i schopni zajistit sami váš ohňostroj.

Využití kompaktního ohňostroje je široké

Největší uplatnění nachází tento typ pyrotechniky při oslavách nového roku. Postupným vystřelováním pouzder z kompaktního ohňostroje, která ve výšce explodují, docílíme různobarevných světelných a zvukových efektů. Výhodou je i snadná manipulace. Vzhledem k tomu, že kompaktní ohňostroje lze pořídit za příznivé ceny, dopřávají si stále častěji tento typ zábavy i soukromé osoby při oslavách narozenin či posezení s přáteli.

Kompaktní ohňostroje jsou nabízeny v různých sestavách

Stačí zajít do specializované prodejny s pyrotechnikou. Najdete zde kompaktní ohňostroje ve tvaru kvádru, krychle či hvězdice nebo šestiúhelníku. Liší se od sebe počtem ran a efektů. Nezapomeňte na správné umístění kompaktního ohňostroje, který vyžaduje pevnou a rovnou podložku. Důležité je, aby s tímto typem pyrotechniky manipulovala osoba starší 18 let, která bude náležitě poučena již při jejím nákupu.

Bezpečnost především

Pokud si nejste jisti, že vše zvládnete sami, můžete si provedení slavnostního ohňostroje objednat. Odborníci, kteří se těmito službami zabývají, vám sestaví světelné efekty podle vašich představ. Za několik tisíc korun tak získáte nádherný, téměř 10 minutový ohňostroj, který budou vaši hosté nadšeně sledovat. A vy, díky přítomnosti specialisty, máte jistotu, že vše proběhne bez rizika. Pak lze skutečně hovořit o zábavné pyrotechnice.
Zobrazení: 30685 Hodnocení:Poslední názory
celkem komentářů: 0
diskuze

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /var/www/clients/client551/web1679/web/app/tpl/sloupec_reklama.php on line 20 Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /var/www/clients/client551/web1679/web/app/tpl/sloupec_reklama.php on line 20
6 447,- Kč
Detail
14 600,- Kč
Detail