Právě vyšlo

Pyrotechnika Plzeň

10. 6. 2013, 15:05 | Diskuze (0)


Kulové pumy

7. 6. 2013, 14:24 | Diskuze (0)


Římské svíce

7. 6. 2013, 14:41 | Diskuze (0)


navigation iconNacházíte se: pyrotechnika.org » Petardy
Nabídka zboží

Petardy poradna

Celkem příspěvků v poradně: 1

Zavoláme Vám

Petardy

Petardy

7. 6. 2013, 14:19

Plánujete oslavu, výročí, zahradní grilování? Jak je zpestřit? Ozvláštnit? Věřte, že petardy učiní z každé takové akce nezapomenutelný zážitek pro všechny pozvané i oslavence! Zábavnou pyrotechniku navíc pořídíte za skutečně přijatelnou cenu.

Vybírejte petardy

Pokud jste se rozhodli užít si zvukové a případně i světelné efekty petard, je na místě zvážit, kolik prostoru budete mít k jejich odpalování. I z tohoto důvodu je pyrotechnika rozdělena do několika tříd. Nejjednodušší rakety, pumy, dělobuchy můžete použít i na menší zahradě. V nabídkách naleznete dokonce i dětské sady vyznačující se maximální bezpečnostní.

Petardy v plné síle

Samozřejmě, že pyrotechniku vyšších tříd jsou oprávněny nakupovat pouze osoby starší osmnácti let. Vyžadují i více venkovního prostoru pro jejich aplikaci. Na druhou stranu kompakty obsahující větší počet ran vám dopřejí opravdu nezapomenutelný zážitek. Záleží jen na vás, kolik efektů si dopřejete. Často je zvukový efekt doprovázen světelnou šou. Ideální na oslavu výročí, narozenin nebo třeba svatby. V nabídkách narazíte dokonce i sady speciálně určené například právě pro svatební večírky.

Budete se bavit uvnitř

Petardy a obdobná zábavní pyrotechnika se nabízí dokonce i ve variantách, které lze odpalovat v interiérech. Prskavky, konfety, interiérové fontány zpestří například dětskou oslavu, maškarní bál a podobně. I v tomto případě samozřejmě nezapomínejte dodržet bezpečnostní pravidla a petardy nesvěřujte do rukou přímo dětem.

Velkolepá show

Pokud plánujete akci v přírodě, na zahradě a máte dostatek prostoru, dopřejte si skutečně velkolepou šou. Nakombinujte třaskavé petardy se světelnými efekty. Rakety, římské svíce, fontány, kulové pumy, rotující a létající světelné efekty rozzáří noční oblohu a vy dáte všem najevo, že máte co slavit. Sety petard vám zjednoduší jejich použití. Kompakty jsou předem nakombinované, stačí jen jednou škrtnout a pak už si jen z dostatečné vzdálenosti užívat zvuky a světla nádherného ohňostroje. Rozhodně nečekejte na silvestra a užijte si pyrotechniku už v létě.
Zobrazení: 38039 Hodnocení:Poslední názory
celkem komentářů: 0
diskuze

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /var/www/clients/client551/web1679/web/app/tpl/sloupec_reklama.php on line 20 Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /var/www/clients/client551/web1679/web/app/tpl/sloupec_reklama.php on line 20
6 447,- Kč
Detail
14 600,- Kč
Detail