Právě vyšlo

Pyrotechnika Karlovy Vary

10. 6. 2013, 15:05 | Diskuze (0)


navigation iconNacházíte se: pyrotechnika.org » Praha 2014 - Novoroční ohňostroj
Nabídka zboží

Praha 2014 - Novoroční ohňostroj poradna

Celkem příspěvků v poradně: 1

Zavoláme Vám

Praha 2014 - Novoroční ohňostroj

6. 1. 2014, 10:15

Novoroční ohňostroj ve středu v podvečer zhlédnlo desítky tisíc lidí, kteří tak zablokovali část mostů, nábřeží i přilehlých ulic. Více než 10 tisíc rachejtlí novoročního ohňostroje s názvem Zlatá Praha bylo odpáleno z Letenských sadů. Město to stálo milión korun a musela se kvůli tomu omezit doprava.

Zábavní pyrotechnika a ohňostroje

Zábavní pyrotechnika a ohňostroje

Prodej zábavní pyrotechniky - kompaktních ohňostrojů, raket, petard, dělových pum i dalšího zboží.

Telefon: 608 068 555

info@webdomena.czOhňostroje

Vlastnímu zahájení ohňostroje předcházely tři akustické "oznamovací" efekty určené nejen pro veřejnost a ostrahu, ale především pro varování ptactva a živočichů, kteří by se mohli vyskytovat blízko odpaliště. Kolem odpaliště byl ohrazen bezpečnostní okruh hlídaný strážníky.

Většinu přítomných, mezi nimiž převažovaly rodiny s dětmi, nadchla už první část novoročního ohňostroje 2014 s názvem Prelude, která zobrazila odpočítávání posledních vteřin roku.

Na ohňostroj se můžete podívat na videu:

Dále se objevily například témata květin, bílých grošů a stříbrných tolarů nebo Golema. Mezi efekty nescházely kulové a cylindrické pumy, římské svíce, kompaktní baterie a různé speciální efekty. Lidé sledovali ohňostroj se zatajeným dechem a ticho přerušovaly vedle výbuchů ohňostroje nadšené výkřiky dětí.

Novoroční ohňostroj v Praze 2014

Na Letenskou pláň se letos ohňostroj přesunul z pontonu na Vltavě, odkud byl odpalován v uplynulých letech. V loňském roce se vedly diskuse především ohledně termínu konání ohňostroje. Lidé si nakonec v anketě odhlasovali, aby se novoroční světelná show konala od 18:01. Varianta, která více vyhovuje rodinám s dětmi a starším občanům, zvítězila nad půlnočním termínem, který je obvyklý v jiných světových metropolích.
Zobrazení: 24468 Hodnocení:Poslední názory
celkem komentářů: 0
diskuze

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /var/www/clients/client551/web1679/web/app/tpl/sloupec_reklama.php on line 20 Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /var/www/clients/client551/web1679/web/app/tpl/sloupec_reklama.php on line 20
14 600,- Kč
Detail
6 360,- Kč
Detail