Právě vyšlo

Pyrotechnika Brno

10. 6. 2013, 15:04 | Diskuze (0)


navigation iconNacházíte se: pyrotechnika.org » Pyrotechnika levně
Nabídka zboží
 • 0 Kč s DPH
  Detail
 • 0 Kč s DPH
  Detail
 • 0 Kč s DPH
  Detail
 • 0 Kč s DPH
  Detail
 • 0 Kč s DPH
  Detail

Pyrotechnika levně poradna

Celkem příspěvků v poradně: 1

Zavoláme Vám

Pyrotechnika levně

Pyrotechnika levně

7. 6. 2013, 14:09

Ačkoli by se zdálo, že pyrotechnika patří především k oslavám příchodu nového roku, nenechte se mýlit. Petardy, dělobuchy, prskavky, fontány, světlice a římské svíce mohou zpestřit i letní grilování na zahradě, oslavu narozenin nebo třeba svatební večírek.

Pyrotechnika levně

Pokud patříte k milovníkům pyrotechniky, rozhodně nečekejte na silvestra a užijte si světelné i zvukové efekty klidně už v létě. Ohňostroje navíc nyní nakoupíte velmi levně! Využijte toho, že není jejich vrcholná sezóna. Dopřejte si kompakty obsahující hned několik ran a rotujících světel naráz doslova za pár korun. Právě podle počtu efektů je odstupňována i výsledná cena.

Pyrotechnické kompakty hrají prim

Pokud jste se rozhodli ozvláštnit oslavu, letní párty, večírek petardami a světlicemi, rozhodně se nespokojujte s jedním kouskem. Ideální ohňostroj dnes můžete pořídit velmi jednoduše a levně. Předem připravené sety a kompakty obsahují určitý počet ran a doprovodných světelných efektů. Výhodou takové sady je nejen její jednodušší a bezpečnější odpalování, ale i fakt, že je mnohem levnější, než kdybyste pořizovali každý kousek zvlášť.

Vyberte si kompakt na míru

Kompakty se liší počtem a druhem efektů. Nejlevnější varianty obsahují kolem deseti až patnácti ran a koupíte je již za necelých dvě stě korun. Barvu světelných efektů si vyberte sami. Zlatá, stříbrná, zelená, nebo třeba všechny odstíny naráz? Na svatbu červená rotující světla, pro letní grilování zelená, pokud má narozeninovou párty váš syn, jistě sáhněte po modrých raketách.

Petardy za pár korun

Pyrotechnika je nyní, mimo hlavní, tedy silvestrovskou sezónu, neuvěřitelně levná. Petardy, pumy, fontány, světlice, rakety, konfety, prskavky, římské svíce, to všechno a další pyrotechnika koupíte o desítky, ne-li stovky korun levněji. Využijte i bonusů, akčních nabídek a užívejte si ohňostrojů po celé léto. A pokud zbudou, věřte, že těsně před příchodem nového roku si budete mnout ruce, jak jste v létě pěkně v klidu a levně nakoupili. I když pokud jednou zkusíte zpestřit letní párty ohňostrojem, jistě si už nebudete umět představit další bez tohoto zážitku!
Zobrazení: 68676 Hodnocení:Poslední názory
celkem komentářů: 0
diskuze

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /var/www/clients/client551/web1679/web/app/tpl/sloupec_reklama.php on line 20 Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /var/www/clients/client551/web1679/web/app/tpl/sloupec_reklama.php on line 20
14 600,- Kč
Detail
6 447,- Kč
Detail