Právě vyšlo


Pyrotechnika Karlovy Vary

10. 6. 2013, 15:05 | Diskuze (0)
navigation iconNacházíte se: pyrotechnika.org » Seznam článků
Nabídka zboží
 • 0 Kč s DPH
  Detail
 • 0 Kč s DPH
  Detail
 • 0 Kč s DPH
  Detail
 • 0 Kč s DPH
  Detail
 • 0 Kč s DPH
  Detail

Praha 2014 - Novoroční ohňostroj

Novoroční ohňostroj ve středu v podvečer zhlédnlo desítky tisíc lidí, kteří tak zablokovali část mostů, nábřeží i přilehlých ulic. Více než 10 tisíc rachejtlí novoročního ohňostroje s názvem Zlatá Praha bylo odpáleno z Letenských sadů. Město to stálo milión korun a musela se kvůli tomu omezit doprava.

Pyrotechnika Praha

Pyrotechnika PrahaProdej pyrotechniky a petard je nejčastější v období před Silvestrem, ale i jindy můžete ve svém městě Praha pyrotechniku koupit, případně navštivte náš internetový obchod. Mezi zábavní pyrotechniku se řadí zejména ohňostroje a rakety, ale v našem obchodu s pyrotechnikou Praha najdete mnohem širší sortiment. Naší výhodou je, že prodáváme po celý rok, díky tomu si u nás můžete zakoupit například ohňostroj kompakt, který je vhodný na zahradní oslavy. Při zapalování naší pyrotechniky musíte dbát bezpečnostních zásad, abyste ochránili sebe i své blízké. Nehledejte obchod s pyrotechnikou Praha, ale nakupujte v našem e-shopu.


Pyrotechnika České Budějovice

Pyrotechnika České BudějoviceProdej pyrotechniky a ohňostrojů je nejčastější v období před Vánoci, ale i jindy můžete ve svém městě České Budějovice pyrotechniku koupit, případně navštivte náš internetový obchod. Mezi zábavní pyrotechniku se řadí zejména kulové pumy a petardy, ale v našem obchodu s pyrotechnikou České Budějovice najdete mnohem širší sortiment. Naší výhodou je, že prodáváme v průběhu celého roku, díky tomu si u nás můžete koupit například ohňostroj kompakt, který je vhodný na svatební oslavy. Při zapalování naší pyrotechniky musíte dbát bezpečnostních zásad, abyste ochránili sebe i své blízké. Nehledejte obchod s pyrotechnikou České Budějovice, ale nakupujte v našem e-shopu.


Pyrotechnika Plzeň

Pyrotechnika PlzeňProdej pyrotechniky a ohňostrojů je nejčastější v období před Vánoci, ale i jindy můžete ve svém městě Plzeň pyrotechniku koupit, případně navštivte náš online obchod. Mezi zábavní pyrotechniku se řadí zejména kulové pumy a petardy, ale v našem obchodu s pyrotechnikou Plzeň najdete mnohem širší sortiment. Naší výhodou je, že prodáváme po celý rok, díky tomu si u nás můžete koupit například kompaktní ohňostroj, který je vhodný na zahradní oslavy. Při používání naší pyrotechniky musíte dbát bezpečnostních zásad, abyste ochránili své okolí. Nehledejte obchod s pyrotechnikou Plzeň, ale nakupujte v našem e-shopu.


Pyrotechnika Karlovy Vary

Pyrotechnika Karlovy VaryProdej pyrotechniky a petard je nejčastější v období před oslavou Nového roku, ale i jindy můžete ve svém městě Karlovy Vary pyrotechniku koupit, případně navštivte náš e-shop,. Mezi zábavní pyrotechniku se řadí zejména římské svíce a petardy, ale v našem obchodu s pyrotechnikou Karlovy Vary najdete mnohem širší sortiment. Naší výhodou je, že prodáváme po celý rok, díky tomu si u nás můžete koupit například ohňostroj kompakt, který je vhodný na svatební oslavy. Při zapalování naší pyrotechniky musíte dbát bezpečnostních zásad, abyste ochránili sebe i své blízké. Nehledejte obchod s pyrotechnikou Karlovy Vary, ale nakupujte v našem e-shopu.


Pyrotechnika Ústí nad Labem

Pyrotechnika Ústí nad LabemProdej pyrotechniky a petard je nejčastější v období před oslavou Silvestru, ale i jindy můžete ve svém městě Ústí nad Labem pyrotechniku koupit, případně navštivte náš internetový obchod. Mezi zábavní pyrotechniku se řadí zejména ohňostrojové sety a římské svíce, ale v našem obchodu s pyrotechnikou Ústí nad Labem najdete mnohem širší sortiment. Naší výhodou je, že prodáváme po celý rok, díky tomu si u nás můžete koupit například kompaktní ohňostroj, který je vhodný na zahradní oslavy. Při používání naší pyrotechniky musíte dbát bezpečnostních zásad, abyste ochránili sebe i své blízké. Nehledejte obchod s pyrotechnikou Ústí nad Labem, ale nakupujte v našem e-shopu.


Pyrotechnika Liberec

Pyrotechnika LiberecProdej pyrotechniky a ohňostrojů je nejčastější v období před Silvestrem, ale i jindy můžete ve svém městě Liberec pyrotechniku koupit, případně navštivte náš internetový obchod. Mezi zábavní pyrotechniku se řadí zejména ohňostrojové sety a římské svíce, ale v našem obchodu s pyrotechnikou Liberec najdete mnohem širší sortiment. Naší výhodou je, že prodáváme v průběhu celého roku, díky tomu si u nás můžete zakoupit například kompaktní ohňostroj, který je vhodný na narozeninové oslavy. Při používání naší pyrotechniky musíte dbát bezpečnostních zásad, abyste ochránili sebe i přihlížející. Nehledejte obchod s pyrotechnikou Liberec, ale nakupujte v našem e-shopu.


Pyrotechnika Hradec Králové

Pyrotechnika Hradec KrálovéProdej pyrotechniky a rachejtlí je nejčastější v období před oslavou Nového roku, ale i jindy můžete ve svém městě Hradec Králové pyrotechniku koupit, případně navštivte náš internetový obchod. Mezi zábavní pyrotechniku se řadí zejména římské svíce a petardy, ale v našem obchodu s pyrotechnikou Hradec Králové najdete mnohem širší sortiment. Naší výhodou je, že prodáváme nejen před Silvestrem, díky tomu si u nás můžete zakoupit například ohňostroj kompakt, který je vhodný na narozeninové oslavy. Při používání naší pyrotechniky musíte dbát bezpečnostních zásad, abyste ochránili sebe i přihlížející. Nehledejte obchod s pyrotechnikou Hradec Králové, ale nakupujte v našem e-shopu.


Pyrotechnika Pardubice

Pyrotechnika PardubiceProdej pyrotechniky a rachejtlí je nejčastější v období před oslavou Nového roku, ale i jindy můžete ve svém městě Pardubice pyrotechniku koupit, případně navštivte náš online obchod. Mezi zábavní pyrotechniku se řadí zejména římské svíce a petardy, ale v našem obchodu s pyrotechnikou Pardubice najdete mnohem širší sortiment. Naší výhodou je, že prodáváme v průběhu celého roku, díky tomu si u nás můžete pořídit například ohňostroj kompakt, který je vhodný na svatební oslavy. Při používání naší pyrotechniky musíte dbát bezpečnostních zásad, abyste ochránili sebe i své blízké. Nehledejte obchod s pyrotechnikou Pardubice, ale nakupujte v našem e-shopu.


Pyrotechnika Jihlava

Pyrotechnika JihlavaProdej pyrotechniky a petard je nejčastější v období před Silvestrem, ale i jindy můžete ve svém městě Jihlava pyrotechniku koupit, případně navštivte náš online obchod. Mezi zábavní pyrotechniku se řadí zejména kulové pumy a petardy, ale v našem obchodu s pyrotechnikou Jihlava najdete mnohem širší sortiment. Naší výhodou je, že prodáváme celý rok, díky tomu si u nás můžete zakoupit například ohňostroj kompakt, který je vhodný na narozeninové party. Při zapalování naší pyrotechniky musíte dbát bezpečnostních zásad, abyste ochránili sebe i své blízké. Nehledejte obchod s pyrotechnikou Jihlava, ale nakupujte v našem e-shopu.


Pyrotechnika Brno

Pyrotechnika BrnoProdej pyrotechniky a petard je nejčastější v období před Silvestrem, ale i jindy můžete ve svém městě Brno pyrotechniku koupit, případně navštivte náš online obchod. Mezi zábavní pyrotechniku se řadí zejména ohňostroje a rakety, ale v našem obchodu s pyrotechnikou Brno najdete mnohem širší sortiment. Naší výhodou je, že prodáváme nejen před Silvestrem, díky tomu si u nás můžete pořídit například ohňostroj kompakt, který je vhodný na zahradní oslavy. Při zapalování naší pyrotechniky musíte dbát bezpečnostních zásad, abyste ochránili své okolí. Nehledejte obchod s pyrotechnikou Brno, ale nakupujte v našem e-shopu.


Pyrotechnika Olomouc

Pyrotechnika OlomoucProdej pyrotechniky a rachejtlí je nejčastější v období před oslavou Nového roku, ale i jindy můžete ve svém městě Olomouc pyrotechniku koupit, případně navštivte náš e-shop,. Mezi zábavní pyrotechniku se řadí zejména fontány a kompaktní ohňostroje, ale v našem obchodu s pyrotechnikou Olomouc najdete mnohem širší sortiment. Naší výhodou je, že prodáváme nejen před Silvestrem, díky tomu si u nás můžete koupit například kompaktní ohňostroj, který je vhodný na svatební oslavy. Při zapalování naší pyrotechniky musíte dbát bezpečnostních zásad, abyste ochránili sebe i své blízké. Nehledejte obchod s pyrotechnikou Olomouc, ale nakupujte v našem e-shopu.


Pyrotechnika Ostrava

Pyrotechnika OstravaProdej pyrotechniky a petard je nejčastější v období před Novým rokem, ale i jindy můžete ve svém městě Ostrava pyrotechniku koupit, případně navštivte náš internetový obchod. Mezi zábavní pyrotechniku se řadí zejména fontány a kompaktní ohňostroje, ale v našem obchodu s pyrotechnikou Ostrava najdete mnohem širší sortiment. Naší výhodou je, že prodáváme celý rok, díky tomu si u nás můžete koupit například kompaktní ohňostroj, který je vhodný na svatební oslavy. Při zapalování naší pyrotechniky musíte dbát bezpečnostních zásad, abyste ochránili sebe i své blízké. Nehledejte obchod s pyrotechnikou Ostrava, ale nakupujte v našem e-shopu.


Pyrotechnika Zlín

Pyrotechnika ZlínProdej pyrotechniky a ohňostrojů je nejčastější v období před Novým rokem, ale i jindy můžete ve svém městě Zlín pyrotechniku koupit, případně navštivte náš online obchod. Mezi zábavní pyrotechniku se řadí zejména kulové pumy a petardy, ale v našem obchodu s pyrotechnikou Zlín najdete mnohem širší sortiment. Naší výhodou je, že prodáváme celý rok, díky tomu si u nás můžete pořídit například ohňostroj kompakt, který je vhodný na narozeninové oslavy. Při používání naší pyrotechniky musíte dbát bezpečnostních zásad, abyste ochránili sebe i své blízké. Nehledejte obchod s pyrotechnikou Zlín, ale nakupujte v našem e-shopu.


Římské svíce

Římské svíceK oslavám Silvestra, Nového roku nebo jen významného životního jubilea patří neodmyslitelně také salvy a výstřely ze zábavní pyrotechniky. Nedílnou součástí oslav se stává odpalování obyčejných petard i zábavní pyrotechniky vyšších tříd, jako jsou kulové pumy či římské svíce. Na co si dát pozor při jejich odpalování? Podívejme se, co nám radí odborníci.


Pyrotechnika IV. třídy

Pyrotechnika IV. třídyZábavní pyrotechnika, jako jsou petardy, kulové pumy, římské svíce či domácí ohňostroje, patří neodmyslitelně ke každé velké oslavě. Kromě shora zmíněných pyrotechnických výrobků první a druhé třídy nebezpečnosti jsou na trhu i výrobky třetí a čtvrté třídy vyhrazené pouze profesionálům. Které to jsou? Na tuto otázku se pokusím odpovědět v následujícím odstavci.


Zábavní pyrotechnika pro každou příležitost

Zábavní pyrotechnika pro každou příležitostJednou z možných oslav mimořádných událostí, narozenin, svátků, firemních akcí a dalších podobných aktivit je využít efektů, které přináší zábavní pyrotechnika. Aby vše v pořádku proběhlo, je potřeba dbát platných předpisů.


K letním večerům patří zahradní ohňostroj

K letním večerům patří zahradní ohňostrojZa teplých letních večerů, ale nejen za nich, se uplatní zahradní ohňostroj, který si můžete za dodržení bezpečnostních podmínek i sami sestavit za pomoci prodejce. A to na prodejně nebo pomocí jeho internetových stránek


Kulové pumy

Kulové pumyChystáte rodinné nebo firemní oslavy? Chcete se pobavit s partou přátel? Hledáte ozvláštnění vaší zahradní párty? Milujete oslavy s trochou adrenalinu? Pokud jste na všechny úvodní otázky odpověděli ano, potom vás jistě uspokojí zábavní pyrotechnika a především kulové pumy. Ty dodají vaší plánované akci neobvyklý rámec a bude jistě na co v dalších dnech vzpomínat.


Kompaktní ohňostroje poskytují nevšední zážitek

Kompaktní ohňostroje poskytují nevšední zážitekTento typ ohňostroje patří mezi nejoblíbenější. Obsahuje různý počet ran a efektů, které jedním zapálením uvedeme do chodu. Nevšední zážitek a jednoduchá manipulace s pyrotechnikou - hlavní znaky kompaktního ohňostroje.


Petardy

PetardyPlánujete oslavu, výročí, zahradní grilování? Jak je zpestřit? Ozvláštnit? Věřte, že petardy učiní z každé takové akce nezapomenutelný zážitek pro všechny pozvané i oslavence! Zábavnou pyrotechniku navíc pořídíte za skutečně přijatelnou cenu.


K velké oslavě lze zakoupit i pyrotechniku 3. třídy

K velké oslavě lze zakoupit i pyrotechniku 3. třídyDostupnost zábavné pyrotechniky umožnila její využití i při rodinných oslavách. Dle intenzity dosahovaných světelných a zvukových efektů ji dělíme do čtyř tříd podle nebezpečnosti. Pyrotechnika 3. třídy laikům nepatří.


Svatební ohňostroj překvapí vaše hosty

Svatební ohňostroj překvapí vaše hostyPokud právě chystáte vlastní svatbu nebo svatbu vašich dětí, nezapomeňte, že k ní patří nejen přání, svatební dary a hostina, ale i překvapení. Tím překvapením může být pro všechny vaše hosty slavnostní ohňostroj.


Pyrotechnika levně

Pyrotechnika levněAčkoli by se zdálo, že pyrotechnika patří především k oslavám příchodu nového roku, nenechte se mýlit. Petardy, dělobuchy, prskavky, fontány, světlice a římské svíce mohou zpestřit i letní grilování na zahradě, oslavu narozenin nebo třeba svatební večírek.


Zábavná pyrotechnika

Zábavná pyrotechnikaZábavná pyrotechnika patří neodmyslitelně k silvestrovským oslavám, občas je však používána i jindy během roku, zejména při příležitosti "oznámení světu" radostné události jako je narození potomka, kolaudace rodinného domu nebo významné jubileum.


Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /var/www/clients/client551/web1679/web/app/tpl/sloupec_reklama.php on line 20 Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /var/www/clients/client551/web1679/web/app/tpl/sloupec_reklama.php on line 20
14 600,- Kč
Detail
6 447,- Kč
Detail