Právě vyšlo

Pyrotechnika Karlovy Vary

10. 6. 2013, 15:05 | Diskuze (0)
Pyrotechnika Brno

10. 6. 2013, 15:04 | Diskuze (0)


navigation iconNacházíte se: pyrotechnika.org » Svatební ohňostroj překvapí vaše hosty
Nabídka zboží
 • 0 Kč s DPH
  Detail
 • 0 Kč s DPH
  Detail
 • 0 Kč s DPH
  Detail
 • 0 Kč s DPH
  Detail
 • 0 Kč s DPH
  Detail

Svatební ohňostroj překvapí vaše hosty poradna

Celkem příspěvků v poradně: 1

Zavoláme Vám

Svatební ohňostroj překvapí vaše hosty

Svatební ohňostroj překvapí vaše hosty

7. 6. 2013, 14:17

Pokud právě chystáte vlastní svatbu nebo svatbu vašich dětí, nezapomeňte, že k ní patří nejen přání, svatební dary a hostina, ale i překvapení. Tím překvapením může být pro všechny vaše hosty slavnostní ohňostroj.

Vaše svatba bude výjimečná svatebním ohňostrojem

Dostupnost zábavné pyrotechniky umožňuje v současnosti její využití při nejrůznějších oslavách. Svatba patří k nejkrásnějším dnům v životě každého z nás. Proč si tento den nezpestřit něčím výjimečným? Svatební ohňostroj všem zcela jistě poskytne nezapomenutelný zážitek. Odborné firmy ho sestaví na míru podle vašeho přání a finančních možností.

Malý nebo velký svatební ohňostroj?

Záleží samozřejmě na vás. Pokud je svatební ohňostroj součástí svatební hostiny, pak zcela postačí malý ohňostroj v délce 2 – 4 minuty, který představuje finanční náklad 2 000 – 4 000 Kč. Takový ohňostroj můžete odpálit i vy sami. Cena ohňostroje se samozřejmě liší podle druhů pyrotechniky, kterou jste zvolili. Pokud máte představu, že ohňostroj celý svatební den uzavře, je vhodné uvažovat o velkolepějších efektech. Ty nabízí pyrotechnika III. třídy, ke které je již třeba profesionální obsluhy.

Svatební ohňostroj vám komplexně zajistí pyrotechnická firma

Chcete-li si v klidu vychutnávat okamžiky svatebního dne, pak se obraťte se svým požadavkem svatebního ohňostroje na odbornou firmu. Ohňostroj je dodáván jako komplexní služba zahrnující přípravu, odpal i následný úklid zbytků pyrotechniky. V ohňostroji bývají většinou použity pyrotechnické výrobky 2. a 3. třídy. Oblíbené jsou zejména římské svíce a kulové pumy. S firmou si můžete dopřát i jiné efekty.

Svatební ohňostroj je specifickým produktem

Svatba je důkazem lásky obou partnerů, proto i svatební ohňostroj odráží toto téma. Ohnivé nápisy se jmény novomanželů, loga s dominantním srdíčkem ve zvolených barvách tvořená speciálními pyrotechnickými svíčkami vysokými až 1 m dotvoří kouzelnou atmosféru svatebního dne. Lze objednat i tématický ohňostroj dle oblíbené hudby novomanželů.
Zobrazení: 35171 Hodnocení:Poslední názory
celkem komentářů: 0
diskuze

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /var/www/clients/client551/web1679/web/app/tpl/sloupec_reklama.php on line 20 Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /var/www/clients/client551/web1679/web/app/tpl/sloupec_reklama.php on line 20
6 447,- Kč
Detail
14 600,- Kč
Detail